Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Загальношкільна лінійка " СНІД - страшний супутник людства" до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом .

02.12.2019

СНІД -  від нього помирає кожна інфікована людина.'

СНІД – не є хворобою  однієї країни , або однієї області.

СНІД – являє велику загрозу для всіх.

Немає ні ліків, ні вакцин  проти СНІДу. Єдиний захист – профілактика.

Сьогодні в потоці подій , що відбуваються в нашій країні , в місті ,на роботі , в школі – людина забуває про  проблему СНІДу  в надії , що вона омине її. Але з кожним роком все більше людей  заражається ВІЛ- інфекцією, в тому числі і школярі та студенти. Тому з метою ознайомлення школярів з цією проблемою  до всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом ,  була проведена  загальношкільна лінійка , де учні  9 класу  детально   розповіли  про історію  виникнення СНІДу, шляхи передачі інфекції  та як можна уберегти себе від цієї страшної недуги. А також роздали учням червоні стрічечки , як символ  розуміння небезпечності СНІДу  та символ пам'яті про  померлих від цієї жахливої хвороби.

Червона стрічка майорить ,

Це символ з СНІДом  боротьби,

Колір біди в собі таїть,

Попереджає : життя – це мить!