Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Нова українська школа

П Л А Н

заходів  Біласовицької  ЗОШ І-ІІ ступенів на 2018 рік  із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної освіти «Нова українська школа»

1. Провести інструктивно-методичні наради по ознайомленню Державного стандарту початкової освіти.

Заст.директора     Губинець С.Є., березень 2018 р.

2. Провести засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів по ознайомленню з новими навчальними планами початкової освіти.

Голова МО вчителів початкових класівСоломко Н.І.

травень-червень 2018 р.

3.Забезпечтити умови для проходження курсів вчителя, який буде працювати у 1 класі.

Дирекція школи,

Червень-серпень  2018 р.

4. Надавати методичну допомогу вчителю 1-го класу  при дистанційному проходженні курсової перепідготовки.

Адміністрація школи

Протягом року

5.  Створити  нове освітнє середовище.

Червень 2018 р.

6. Створити умови для навчання дітей  з особливими потребами.

Дирекція школи                                                                                                              Протягом року

7. Забезпечити доступ дітей з особливими потребами до освітніх послуг закладу освіти через використання субвенцій з державного бюджету.

Постійно

8. Забезпечити прозорий розподіл публічних коштів шляхом обов’язкового  оприлюднення закладом загальної середньої освіти.

Постійно

9. Розробити заходи по вивченню професійних стандартів педагогічної діяльності вчителя початкової школи.

Заст директора Губинець С.Є.

Березень-травень

10. Провести моніторингове дослідження стану  сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи.

Дирекція школи, травень