День Наума в школі

14 груд. 2017
Свято вшанування інтелекту, розуму, доброчинності

Сьогодні  в День Наума- покровителя розуму, знань та доброчинності, педагогом - організатором Людмилою Василівною Чекетою започатковано проведення в школі свято вшанування відмінників, учасників різних конкурсів, предметних олімпіад.

Ведуча цього заходу Гулан Ангеліна розповіла присутнім про історію свята та про те, що що 14 грудня прийнято було ставити в церкві свічку святому Наумові — на пошану, а дитині — на розум. Що з цим днем пов'язано багато прислів'їв та приказок:
«Наум наставляє на ум»;
«Батечко Наум, виведи синка на ум»;
«Прийшов Наум, пора братись за ум».

На святковій лінійці названо кращих учнів нашої школи, запропоновано їм пройтися "доріжкою шани" ,  осипано їх аплодисментами та  словами вдячності за старанність і наполегливість у навчанні, за гідне представлення навчального закладу на районному та обласному рівнях.

А кращим з кращих вручено подяки від адміністрації школи.
На завершення свята нагороджених чекав щедрий солодкий стіл від наставників.