Атестація педагогічних працівників триває...

8 лют. 2018
Урок - дослідження з алгебри в 7 - му класі від вчителя математики Матківської В.М.

Атестація педагогічних працівників в школі триває.

07.02.2018 р. вчителі нашої школи мали можливість побувати на відкритому уроці з алгебри в 7-му класі, на який всіх запросила вчитель математики, що атестується, Валентина Миронівна Матківська.
Це був сучасний урок на тему «Лінійні функції. Графіки функцій», який за своєю метою , змістом, структурою й інтерактивними методами та прийомами проведення відповідав сучасним вимогам до організації освітнього процесу.
На уроці семикласники опановували оптимальним обсягом знань з теми , училися творчо та практично їх застосовувати, вчилися проводити математичні дослідження, робити висновки та відстоювати і презентувати їх, виконували нові соціальні ролі.
Найбільшу радість і задоволення учні отримали від цікавої та результативної навчальної діяльності, від роботи в команді, конструктивного спілкування з однокласниками, від співпраці з вчителем, що дозволило їм продемонструвати гостям не тільки знання з алгебри, а й високий рівень загального розвитку.