Подарунок мамі власними руками

7 бер. 2018
Свято для матусь

8-березня- чудове весняне свято, яке зберегло риси жіночого дня, коли вітають, вшановують найрідніших.
Найцінніший подарунок для матусь – зроблений власноруч. Ніщо так не здатне потішити серце мами, як виріб, що його виготовила власна дитина. А для дітей немає нічого більшого, як бачити щасливими своїх неньок.

Наймолодшим учням нашої школи також вдалося приємно вразити своїх мам чуттєвим виступом, оригінальними букетиками весняних квітів. А вдало підібрані музичні твори, віршовані рядки торкалися глибини серця кожного з гостей. Оригінальні танцювальні композиції, гумористичні хвилинки викликали хвилю позитивних емоцій, щирі посмішки та бурхливі оплески всіх присутніх.
Від щастя, радості за успіхи своїх вихованців світилася вчителька Ольга Петрівна, яка доклала великих зусиль, щоб кожна дитина на святі проявила себе , відчула себе особливою, талановитою, неперевершеною...