Тиждень української мови та літератури в школі

5 бер. 2018
Тиждень української мови та літератури в школі

Уже традиційно в перші дні березня в нашій школі урочисто проходить Тиждень української мови та літератури, а цьогоріч триватиме з 5 по 12 березня.
Розпочався Тиждень урочистою лінійкою , на якій вчителі- словесники Мирослава Юріївна та Наталія Петрівна презентували заходи, які відбудуться в рамках предметного тижня . Напротязі цього періоду учні матимуть змогу поринути у багатий світ краси і принад рідного слова, вшанують пам'ять Великого Кобзаря – основоположника нашої мови та літератури.
На хвилинках літературного читання слова гордості за свою рідну мову звучали з уст семикласників. А молодші школярі відзначилися декламуванням присвячених їй поезій. Зворушливим було виконання четвертокласниками пісні «Рідна мова».
Сповнені патріотичними почуттями учні нашої школи з нетерпінням очікують на інші цікаві міроприємства протягом тижня української мови та літератури