Говорити українською - модно!

15 бер. 2018
Говориш українською? Так!

Продовженням Тижня української мови і літератури стала інтелектуальна гра «Конкурс знавців української мови». Свої знання з рідної мови демонстрували 2 команди - «Мовознавці» й «Моволюби», які складалися з учнів 5-9 класів. Учитель Мирослава Юріївна вдало підібрала завдання, продумала етапи конкурсу. Так що учасники команд мали змогу перевірити свої знання і вміння не тільки з різних розділів науки про мову, а й в ораторському мистецтві, віршуванні. У майже рівній боротьбі перемогу здобула команда «Мовознавці».
Наступного дня учні 9 класу із класним керівником Мирославою Юріївною презентували старшокласникам усний журнал «Тарасові Шевченку присвячується…». Учасники заходу здійснили захоплюючу віртуальну мандрівку сторінками життя і творчості великого Кобзаря, дізналися цікаві факти з біографії Т.Шевченка.
Цікавим був і конкурс агітаційних листівок на підтримку рідної мови, гаслами яких були: «Говорити українською – модно», «Мова – серце нації», «Я люблю свою рідну мову», «Говориш українською? Так!».
На завершення предметного тижня п’ятикласники під керівництвом Наталії Петрівни Понзель підготували літературно-музичне дійство «Звучать Шевченкові слова». Протягом заходу учні 5 класу декламували поезії Т.Шевченка, інсценізували фрагменти з життя Кобзаря, співали пісні на слова славного поета.
Учителі-словесники підвели підсумки Тижня української мови і літератури, відзначили переможців конкурсів і найактивніших учасників