День відкритих дверей в Біласовицькій ЗОШ I-II ступенів

11 лист. 2013
Батьківські збори в 5, 7 класах (кл.керівники : Самусь М.Ю., Грига М.Й.)

Приємно, що батьки учнів 5 і 7 класів відвідали школу, адже у школи і батьків є одна спільна мета – щастя та успіх дітей.

Основною метою « Дня відкритих дверей» було познайомити батьків із особливостями навчання і виховання учнів у 5 і 7 класах основної школи; сприяти мотивації батьків до співпраці з дитиною, з педагогічним колективом; отримати змістовну інформацію про родину, умови виховання учнів; спонукати батьків до того , щоб вони задумались про власну роль і відповідальність щодо виховання своїх дітей.

Класним керівникам Самусь М.Ю. (5 клас) і Гризі М.Й. (7 клас) вдалося проаналізувати стилі батьківської поведінки у взаєминах із дітьми та їхній вплив на процес формування особистості дитини, провівши анкетування, тести з батьками і учнями, обговоривши  рольові ситуації.
         День «Відкритих дверей» закінчився батьківськими зборами.