Засідання творчої групи

18 лист. 2013
Робота над методичною проблемою школи

11.11.13 р. в Біласовицькій ЗОШ І-ІІ ст.. відбулося  засідання  творчої  групи  на  тему : « Шляхи формування  компетентності продуктивної  творчої  діяльності  на  уроках   біології  та  української  мови».

Вчитель  біології   Папіш Г.А.  провела відкритий  урок  ̶   науково-практична  конференція  з  біології у 9 класі   на  тему  :  « Хвороби серцево-судинної  системи  та їх  профілактика» , в ході якого  використані  різноманітні  форми  і  методи  навчання  , які  виявили  рівень  компетентності  учнів  з  теми.

Девіз  уроку : « Добути і  зберегти  своє  здоров'я  може  тільки  сама  людина». Обговорили «заповіді  довгожителя» : здоровий  спосіб життя, заняття фізичною культурою та спортом, жити в гармонії з самим собою , людьми , природою.

Вчитель української  мови та літератури Голянич Г.Р. провела відкритий  урок з розвитку зв’язного  мовлення у 5 класі на тему : Підготовка до написання контрольного докладного переказу  з  елементами  опису  тварини». На уроці було  використано  різні  методи  аналізу тексту ,  побудови плану тексту ,  за  яким пишеться переказ , вироблення навичок докладно передавати текст  на письмі , використовуючи засоби виразності і ключові  слова.