Виховний захід у 7 класі

18 лист. 2013
Виховний захід у 7 класі. (Екомандрівка)

Екологічна мандрівка

Якщо і слід чомусь поклонитись, так це рослині - від

неї  людина черпає все необхідне для життя.

( Массаїтов)

Природу недарма називають чарівницею. Це не тільки невичерпна скарбниця багатств, джерело життя, - природа дарує людям здоров’я, силу, чистоту, пробуджує в них почуття людяності, щирість, сердечність і доброту. Наша школа - це дім, де панує добро,  любов і краса. Так 6.11.2013 р. у 7 класі було проведено виховну годину « Природа в класі». Під час виховної години учні познайомились із різноманітними кімнатними рослинами, їх пристосуванням до різних умов існування, походженням, цілющими властивостями. Кімнатні рослини зберігають наше здоров’я, милують зір, відволікають від турбот, вселяють бадьорість і просто покращують наш настрій. Як підсумок, усі разом зробили висновок, будемо доглядати за кімнатними рослинами, зберігати  і примножувати їх. Адже, природа - наш дім. Ми - господарі в нім!

Виховна година закінчилася такими віршованими рядками:

Одного дня, щоб настрій свій підняти

Ми завітали у музей рослин кімнатних

Побачили картину там незвичну -

У школі міні - сад  є ботанічний!

Дбайливі руки в нім зібрали квіти

Які ростуть по всьому мабуть світу

І цикламен І фікус різних видів.

І молочай росте тут пальмовидний,

І кала ефіопська екзотична

І дифенбахія так просто фантастична!

Серед краси душа відпочиває

Спасибі Вам за цей куточок раю!

Фото тут:http://bilaschooll.klasna.com/uk/photoalbum/37483