Засідання МО вчителів початкових класів.

26 лист. 2013
26.11.2013 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

Відповідно до плану роботи МО учителі нашої школи  мали можливість побувати  на уроці -програмі телепередач з української мови в 4 класі на тему «Узагальнення та систематизація знань з теми «Іменник», який провела досвідчений педагог  Росол Людмила Михайлівна.

«Урок - цікаве дійство, а не просте заучування давно усталених правил,»- ділилися враженнями від уроку колеги - початківці.

«Ми знаємо, що завдання вчителя початкових класів не тільки навчати, виховувати, розвивати…, а й підтримувати в учнів вогник - бажання вчитися . Вчити учнів цікаво. А цікаво - це коли емоційно, просто, зрозуміло кожному, коли все вдається, коли дитина не відчуває навантажень, а просувається сходинками пізнання легко і радісно. Це все враховувала Людмила Михайлівна під час підготовки та проведення відкритого уроку. Урок проведений на високому методичному, емоційному рівні »- на завершення обговорення уроку сказала Л.П.Фулитка, директор школи.

Наприкінці засідання МО всі присутні подякували Л.М.Росол за відкритий урок і побажали перемоги у конкурсі «Вчитель року» в номінації «Початкові класи »