День захисника України

11 жовт. 2019
День захисника України

Святкування Дня  захисника  України  у   Біласовицькому   ЗЗСО  І-ІІ ступенів відбулося у формі зустрічі з учасником  бойових дій на сході  нашої  держави, випускником  школи – Віталієм    Горовцовим. Цікавою, а водночас тривожною і болючою була розповідь   " із перших вуст" людини,яка протягом  уже 4-ох років  пліч-о-пліч зі своїми бойовими  побратимами  оберігає наш мир і спокій.

Школярі тепло і щиро вітали  свого героя, дарували йому свої милі  дитячі посмішки, а учні 7 класу адресували  Віталію щирі слова подяки, пісні, танці. Юні козачата , активно змагаючись у конкурсах й естафетах,довели , що підростає гідна зміна захисників правди, миру,свободи  й незалежності нашої славної України.