Тиждень безпеки дорожнього руху.

15 лист. 2019
Тиждень безпеки дорожнього руху.

У Біласовицькому ЗЗСО   I-II ступенів з 11 по 15 листопада пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня діти нашої школи мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення.

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху. З учнями було проведено заняття з правил поведінки пішоходів під час переходу вулиць, які провели працівники ДПС.

Протягом тижня були обладнані куточки  безпеки дорожнього руху. Також пройшли тематичні конкурси, виховні години на тему: «Жити цікаво та безпечно» та акція «Засвітись – захистись».

Учні переглянули відеофільми «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам», «Небезпечні ігри» (для учнів 5-9 кл.).

На уроках основи здоров’я  було проведено вікторину  «Знай і вивчай правила  дорожнього руху».

Учні 7-8 класів побували на бібліотечному уроці «На вулицях і дорогах». Рекомендаційна бесіда по книзі «Уроки дорожньої безпеки», які проводила бібліотекар Самусь М.Ю.  Крім того, учні  можуть користуватися книгами вдома, разом із батьками виконувати цікаві завдання, перевіряти свої знання. У бібліотеці також було організовано виставку книг «Твій друг – безпечний рух!».

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.

Заходи, які були проведені з 11 по 15 листопада дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Робота педагогів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.