Сьогодні 17.02.2014 року розпочався тиждень англійської мови в Біласовицькій школі

17 лют. 2014

Щороку у нашій школі традиційно відбувається подія, на яку очікують усі – і дорослі, і малі. Це тиждень англійської мови у школі. Не став винятком і цей навчальний рік, адже вивчення англійської мови– процес  складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

Скільки  цікавих заходів передбачено на цей тиждень! Відкриття тижня відбулося сьогодні (17.02.) виставкою газет, малюнків. Вчитель англійської мови Грига Марія Йосипівна з учнями 2-9 класів підготували неймовірно цікаву шкільну лінійку на тему «The best poem».

Рядки з поезії  Тараса Григоровича Шевченка:

«Учітеся, брати мої,

думайте, читайте

і чужому научайтесь,

свого не цурайтесь»  -

стали епіграфом до цього дня.