Акція «Допоможи одиноким старшим людям»

21 жовт. 2014
Акція «Допоможи одиноким старшим людям»

«Будь добрим! Зроби людині,хоча і незнайомій,бодай маленьке добро і відчуєш,як стане легше і світліше на душі. У ній запанують людяність і чистота» (О.Гончар)

Як часто в потоці щоденної метушні ми забуваємо, що поруч живуть самотні люди,залишені дітьми,одинокі, для яких елементарних вияв нашої уваги, добре слово,привітна усмішка є своєрідним рятівним колом  у вихорі життя.

В Україні проживає близько 2 млн. одиноких людей. Всіх їх об’єднує немічність і самотність.

В рамках проведення тижня милосердя  «Не будь байдужим!»  учні 9 класу разом із класним керівником Губинець С.Є. провели акцію «Допоможи старшим одиноким людям».

Дівчата допомагають збирати врожай кормових буряків

З жартами і приповідками велика купа буряків помітно меншає на ділянці Чобалько Єви Михайлівни

«Гуртом і батька легше бити»

«У гурті – сила»

Літні люди щиро пригощали помічників яблуками та цукерками.

Бабуся Зіна не може натішитися приходу помічника.

Вчителька -пенсіонерка  Минда Г.В. дуже зраділа приходу гостей.

Фото на згадку