Трудовий десант

20 жовт. 2014
Трудовий десант (8 клас)

Осінь – це прекрасна пора року, коли сонце уже не таке спекотне, як влітку, воно лиш лагідно торкається обличчя, ласкавою посмішкою осяває будинки, дороги, краєвиди, а люди на своїх подвір’ях прибирають опале листя, яке заважає і псує настрій.

Справді дбайливими господарями можна назвати учнів 8 класу (класний керівник Грига Марія Йосипівна) Біласовицької ЗОШ І- ІІ ступенів, які 16 жовтня організували генеральне прибирання території, прилеглої до школи. Всі учні брали активну участь у прибиранні шкільної території від сміття, адже кожен хотів вкласти свою душу і зробити кожен куточок нашої малої Батьківщини чистим,  затишним.

Із посмішками та завзяттям працювали пліч – о – пліч всі, щоб довести всім, на що вони здатні. Цей ,,трудовий десант,, ще більше згуртував учнів і вкотре переконав, що,, разом ми – сила, яка може все,,.