День учителя в школі

3 жовт. 2017
День учителя в школі

ВІСНИК ВЕРЕСЕНЬ,2017р.
День вчителя в Біласовицькій школі.
День вчителя відзначається в першу неділю жовтня і святкується більш ніж в 100 країнах світу.
28 вересня в нашому навчальному закладі також відбулося свято вшанування вчителів і всіх працівників школи.
Учні 9 класу підготували святковий концерт « Учителю ! Вклоняюсь тобі доземно…». Вони вітали своїх вчителів цікавими привітаннями, піснями, інсценізували ситуацію «Вчителька української мови на побаченні», провели інтерактивну вправу «Чарівний капелюх», з якої дізналися, про що мріють вчителі.
Класні колективи 5-9 класів оформили стінгазети з привітаннями своїм наставникам.
До привітань приєдналася директор школи Любов Петрівна .
Атмосфера в школі цього дня була насправді теплою та дружньою.
Отож, бажаємо всім, хто працює в системі освіти, наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.