Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

" Осінній ярмарок"

" Осінній ярмарок"

Ось і завітала щедра осінь… З давніх давен люди відзначали свято осені, свято зібраного урожаю. Ось саме в таку осінню пору, коли все добро із садів, городів, полів і лісів було зібрано і звезено в двори, сховане в комори, льохи і клуні, люди збирались на великий осінній ярмарок, щоб продати залишки виробленої продукції, обміняти на інший товар та й навіть похвалитися вирощеними овочами, фруктами, зерновими культурами, медом, хлібом, гончарними і ткацькими виробами... Чого тільки не було на тих ярмарках у незапам’ятні часи в Україні!

У нашій школі стало вже традиційним проведення шкільного свята “Осінній ярмарок”. Дуже весело і яскраво пройшов ярмарок цього  року. З неабиякою фантазією та завзяттям підійшли до організації заходу батьківський, учнівський та учительський колективи школи .  До підготовки свята були  залучені учні 1-9 класів, їх батьки. Свято розпочалося літературно-музичною композицією «Веселий ярмарок» , яку підготували учні 3-го та 5-го класів.Після відбулася виставка-конкурс осінніх композицій «Дари осені».  Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції . З  дарів осені і учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. А поруч велася жвава торгівля печивом, булочками, пиріжками, варениками та тортиками.  Усе це було зроблено власноруч учнями з мамами, татами, бабусями. Знайшлося на імпровізованих торгівельних ятках місце і для овочів та фруктів з власних садів та городів.