Урок біології у 8 класі в рамках тижня хімії і біології

16 груд. 2013
Урок біології у 8 класі в рамках тижня хімії і біології

10.12.2013 р. вчителі нашої школи мали можливість побувати на  відкритому уроці  з біології в 8 класі на тему «» , який провела Мар’яна Юріївна Самусь, молодий  і  творчий вчитель біології.

Урок сучасний, ефективний, особистісно-зорієнтований, інтерактивний.

Навчаючий, виховуючий, розвиваючий.

Урок, на якому всім учням було цікаво вчитися, на якому так була організована робота, що жоден восьмикласник не лишився без роботи і уваги( за такого підходу кожен учень почував себе співавтором уроку), урок, на якому ефективно використана кожна робоча хвилина.

На уроці панувала атмосфера демократизму, діловитості, стимулювання, дружнього спілкування, створена ситуації успіху та  відчувалася висока відповідальність всіх учасників уроку за результат навчальної праці.

Вчитель вдало використала індивідуальні здібності та нахили дітей, створювала  сприятливі умови для їхнього розвитку, толерантно ставилася до особистості кожної дитини.

« Сучасний урок - спільна творчість вчителя та учнів ,- вважає молодий педагог, вчитель біології нашої школи Мар’яна Юріївна Самусь.- А співдружність учителя й учня – запорука успішного навчання»