Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

1 лист. 2019
Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 №931 «Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» в Біласовицькому ЗЗСО І-Іі ступенів  з 01 по 31 жовтня 2019 року був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня», з метою сприяння реалізації основних пріоритетів НУШ, зокрема, створення умов для розвитку і самореалізації кожної особливості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж  всього життя, продуктивно розв’язувати загальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

Протягом жовтня учні школи брали активну участь в різноманітних тематичних заходах:

1. Відкриття місячника. Лінійка. Повідомлення плану місячника.
  2. Нон-стоп:

-        смайл-опитування «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку?», «Чи є майбутнє у книжок та бібліотек?»;

-        виставка нової літератури «Книжкова алея»;

-        буккросинг «Вільна книжка – у вільне читання».

1. День відкритих дверей «Скарби книжкової полиці»: для батьків, учнів, вчителів, громадськості села.
  2. Інформаційно-пізнавальна година  (презентація) «Незвичайні бібліотеки світу».
  3. День бібліотворчості «Читаємо, малюємо, граємо».
  4. Інтерактивний кардмейкінг «Цей дивний світ бібліотеки».
  5. Бібліотечний урок-екскурсія «Подорож до Читай -міста».
  6. Експромт конкурс «Осінні читання по колу».
  7. Благодійна акція «Подаруй бібліотеці книгу з власним автографом».й
  8. Конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо».
  9. Тематична книжкова виставка «Сам на сам з новою книгою».
  10. Підведення підсумків проведення місячника.

Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Використовуючи різноманітні форми роботи, шкільний бібліотекар робить все, що від нього залежить, для того, щоб усі читачі – учні, вчителі, адміністрація школи, батьки були переконані в тому, що шкільна бібліотека є орієнтиром у світі знань.

Заходи, які відбулися в школі протягом місяця, виправдали сподівання. Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  сприяв реалізації  основних пріоритетів Нової української школи, зокрема, формуванню покоління, яке здатне вчитися протягом усього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.