День святого Миколая в нашій школі

23 груд. 2013
День святого Миколая

День святого Миколая   - найказковіше, найочікуваніше свято дітей. 19 грудня з усмішкою на обличчях прокидається кожна дитина, шукаючи в чобітках подарунок. В очікуванні дива та найчарівнішого свята перебували і учні Біласовицької ЗОШ

Саме під час святкування свята Миколая до школи завітали гості - депутат обласної  М. В. Щербей та начальник управління освіти, молоді та спорту Воловецької РДА В.М.Попелич.

В нашому краї з давніх часів заведено в цей день приходити  до дітей з подарунками. Ось і до нас завітали гості не з порожніми руками.

Мирослав Васильович привітав діток із початком зимових свят, побажав їм веселого настрою, здоров'я, здійснення мрій і бажань, гарно поколядувати у новорічно-різдвяний період і вручив учням і працівникам школи солодкі подарунки. Наприкінці свята гості залюбки  разом з школярами поколядували.

Колектив школи , школярі та їх батьки щиро вдячні М. В. Щербею,  за вітання з нагоди свята Миколая-Чудотворця, за солодкі дарунки та постійну увагу до вирішення проблем школи.