Тиждень ангійської мови в нашій школі

18 лют. 2014
Тиждень ангійської мови в нашій школі

тижня англійської мови в школі

(17.02.201421.02.2014)

«Англійська мова – мова дружби»“The English Language Is The Language of Friendship”

План тижня

Виконала: Грига Марія Йосипівна

вчитель англійської мови 1-9 класів

День тижня

Короткий зміст

ПОНЕДІЛОК

ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ

1)Відкриття тижня на загальношкільній лінійці.

КОНКУРС

,,Найкраще виконання вірша,,

КОНКУРС

,,Найкраща стінгазета,,

2-9 класи

5 – 8 класи

Лінійка для 2-9 класів

Творчий конкурс

1) Відкриття тижня, виступ вчителя на тему «Цікаві факти про англійську», повідомлення плану тижня

Участь приймають по 2 учні з кожного класу. Один розповідає вірш на англ.мові а інший перекладає його на українську мову.

Участь приймають всі бажаючі учні, вони самостійно вибирають тему стінгазети.

Мета – розвиток творчих здібностей учнів та підвищення інтересу до вивчення англійської мови, та  розширення кругозору знань.

вівторок

ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

1)   Відкритий позакласний інтегрований захід з   англійської мови

для учнів 1 класу

`` Втрачені скарби``, `` The lost treasures``

2) Конкурс `` Magic words``

1 – 6 класи

3- 4 класи

Вистава

Змагання

Участь приймають усі учні 1 класу, вони розповідають віршики до кожної літери англійського алфавіту.

Мета – узагальнити знання англійського алфавіту. Виховати в учнів почуття колективізму. Виховувати та розвивати в учнів інтерес до вивчення англійської мови. Розширити світогляд учнів та їх знання  про культуру мови.

Учні 3 – 4 класів виконують завдання у парах.

Ціль – розвиток творчих здібностей учнів та підвищення інтересу до вивчення англійської мови

СЕРЕДА

ДЕНЬ ОЛІМПІЙСЬКИЙ

1) Вікторина `` London sights``.

2) Урок-змагання “Lucky chance”.

5 -9 класи

3- 4 класи

Інтелектуально-розважальний урок

Змагання

1) Участь приймають всі бажаючі учні.

Ціль – розвиток творчих здібностей учнів та розширення кругозору знань.

2)   Учні діляться на 2 команди, отримують завдання. За кожне правильно виконане завдання учні отримують бали. Завдання такі: дописати пропущену літеру англійського алфавіту; вимовити слова по літерах англ. алфавіту; читати та перекладати слова з англ.мови на українську; з`єднати слова з малюнками; замалювати фігуру відповідним кольором; та розгадати кросворд. Ціль – розвиток та закріплення лексичних та граматичних навичок учнів молодших класів, підвищити рівень мотивації до вивчення англійської мови.

ДЕНЬ КРАЇНОЗНАВСТВА

1) Перегляд презентації на тему «Знайома і незнайома Британія», “Great Britain”, “London”.

3)   Змагання-вікторина  «Do you know Great Britain?»

4)   Телеміст,, Лондон – Київ,, , tour `` TV link `` Kyiv – London``

5 – 9 класи

6 – 7 класи

8 – 9 класи

Командна гра-змагання

Інтелектуально-розважальний урок

Віртуальна подорож

1) Ціль цього заходу полягає в тому, щоб розширити знання учнів про країну, мова якої вивчається, її історичні будівлі, архітектурні пам’ятники, відомі місця тощо.

2) Вікторина проводиться після перегляду презентацій, з метою перевірки уваги учнів під час перегляду презентацій, а також розвиток інтелектуальних та логічних здібностей під час надання відповідей на запитання.

3)  мета цього заходу – ознайомити учнів із визначними пам`ятками Лондона та Києва; виховувати повагу учнів до культурних надбань України та країни мову якої вивчають.

П`ятниця

ПІДСУМОК ТИЖНЯ

1)  Підведення підсумків тижня   англійської мови.

2) Визначення найкращого класу - знавця англійської мови.

1 – 9 класи

Підводяться підсумки тижня, визначають переможців у конкурсах, які проводилися на протязі тижня

Пояснювальна записка

Ціль проведення тижня – формування комунікативної компетентності учнів

Для досягнення цілі були поставлені наступні завдання.

ü освітні - розширення кругозору учнів, узагальнення і систематизація знань, підвищення рівня мотивації до вивчення англійської мови;

ü виховні – формування таких якостей особи як толерантність, уміння працювати в команді, поважати думку товариша, уміння слухати, уміння ставити і досягати поставленої мети;

розвивальні – розвиток творчих здібностей учнів, пам'яті, уваги.

Для завантаження перейти на: /uploads/editor/4927/402054/news_34/files/694_programa_tizhnya_angliyskoi.docx