Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

День Державного прапора України

23.08.2021
День Державного прапора України

18 вересня 1991 року президія Верховної ради постановою "Про прапор України" надала синьо-жовтому прапору статус офіційної символіки країни. 28 січня 1992-го парламент ухвалив постанову "Про затвердження Державним прапором України Національного прапора".ото: Єлизавета СерватинВ Україні свято встановлене згідно з указом президента Леоніда Кучми "Про День Державного прапора України" від 23 серпня 2004 року. У 2009 році Президент Віктор Ющенко вніс до Указу зміни, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Цього року відзначають  30-у річницю Дня  Державного прапора України Тільки у Києві з нагоди Дня прапора та 30-ї річниці відбудеться 67 різнопланових заходів.Наша школа не залишилась осторонь і взяла участь у святкуванні.  Учні 6-7 класів підготували танцювальний флешмоб до Дня Державного прапора.