Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Олімпійський тиждень в школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в школі щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень.  Не виключенням став і цей рік. Олімпійський тиждень тривав з 27 вересня по 1   жовтня. До проведення   заходів долучилися не лише вчителі фізичної культури а й всі вчителі школи.

У рамках Олімпійського тижня  було проведено  олімпійський  урок «Спорт і  фізичне виховання» серед учнів  середніх  класів, змагання з та міні-футболу, в яких усі бажаючі мали можливість випробувати свої сили, спритність та витривалість, турнір з футболу, спортивні     естафети                      « Швидше!Вище!Сильніше!».