Відкриті уроки вчителів, що атестуються

25 лист. 2013
Відкриті уроки вчителів, що атестуються

20.11.2013 року вчитель англійської мови Грига Марія Йосипівна запросила своїх колег на відкритий урок з англійської мови в 8 класі. (Тема уроку: Музика. Стилі музики.)

Під час уроку педагог демонструвала педагогічну майстерність, сучасний і творчий підхід до організації освітнього процесу, залучаючи учнів до самостійної творчої діяльності, підвищуючи інтерес школярів до вивчення іноземної мови. Мовна діяльність восьмикласників на уроці повністю спрямована на формування умінь та навичок правильної вимови, аудіювання, читання та письма на англійській мові.

Завдяки використанню інформаційно-комунікаційних технологій, різних інтерактивних вправ, застосуванню індивідуальних, парних та гуртових форм роботи, цікавого додаткового матеріалу, презентації до уроку   Марія Йосипівна провела урок на високому методичному та емоційному рівнях.