МО вчителів початкових класів

23 лист. 2017
Ольга Петрівна Росол ділилася з колегами досвідом ...

21 листопада 2017 року в школі відбулося ІІ засідання методичного об"єднання вчителів початкових класів.
Згідно плану роботи, членами МО переглянуто та обговорено інтегрований урок (природознавство та навчання грамоти) в 1 класі.
Вчитель Росол Ольга Петрівна в роботі над темою "Властивості води" змогла організувати освітній процес так, що всі першокласники почували себе впевнено, ділилися своїми думками, робили висновки. Ольга Петрівна вчила учнів спостерігати за природою, залучала учнів до навчальних та рольових ігор, до творчої праці.
Першокласники були щасливі від успіхів та від процесу навчання та дослідження.
А колеги - початківці мали можливість спостерігати за педагогічною майстерністю молодої колегині і запозичити багато нового, цікавого та корисного в свою педагогічну скарбничку.