Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень».

Тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень».

23 жовтня у Біласовицькій гімназії розпочався тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Понеділок - день зелений, ніжний, лісовий приємний.

Це був день довкілля, надії, безпеки, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Це колір природної гармонії. Він дає нам відчуття спокою і розслаблення.

«Зелений день» пройшов весело, цікаво та емоційно

Вівторок - день синього кольору. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Тематика дня дозволила поговорити про глибинну красу водних просторів, про неперевершені чари синього неба, про важливість і розуміння цінності життя. Адже синього так багато на нашій планеті і він має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. А як красиво він виглядає! Захопленню та гарному настрою не було меж.

Середа - день червоного кольору. Асоціюється з сонцем, вогнем, кров'ю. Червоний – це колір життя, колір гідності, лідерства, потреба активно діяти та досягати успіху. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію День пройшов на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.

Четвер у нас – день жовтий, теплий, сонячний, солодкий. Жовтий колір – це колір сонця,	<br clear='all'/>
<br/>
	<div class=Назад