Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Звіт про підсумки освітнього процесу за 2020-2021 н/р

Про підсумки навчально-виховної роботи

за І семестр 2020-2021 н.р.

У 2020-2021 н.р. педагогічний колектив продовжує працювати над методичними проблемою: «Розвиток творчого потенціалу вчителя як важливого чинника у процесі імплементації інноваційних методів на основі компетентнісного підходу до навчання і виховання конкурентноспроможного, сучасного патріота, інноватора, розвиненої особистості, яка розбудовуватиме розвинену європейську Україну» та            « Формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок».

На початку навчального року адміністрацією школи згідно з планом внутрішкільного контролю було перевірено і погоджено календарні плани вчителів, до уваги бралася загальна кількість уроків, кількість контрольних, практичних та лабораторних робіт, уроків зв’язного мовлення, позакласного читання.

У школі створено шкільні методоб'єднання вчителів початкових класів, класних керівників та творчу групу. Робота ШМО організована відповідно до проблемних питань школи. При школі діє психолого- педагогічний семінар.

Відповідно до річного плану роботи дирекцією школи проводилося вивчення стану викладання інформатики у 2-9 класах, мистецтва у 1-4 класах та вивчення стану художньо-естетичного виховання. Складено аналітичні довідки та  видано відповідні накази по школі.

В поточному навчальному році проходить атестацію 5 педпрацівників школи. Дирекцією школи вивчається система роботи вчителів. Згідно графіку проведено відкриті уроки та виховні позакласні заходи: урок в 6 класі ( Самусь М.Ю.), урок позакласного читання у 4 класі (Росол О.П.), урок у 1 класі (Соломко Н.І.). Організовано та проведено виховні позакласні заходи: «Андріївські вечорниці на новий лад» (Росол О.П.), свято «Осінній ярмарок» (Самусь М.Ю.), свято рідної мови «Мово моя калинова».

На високому рівні організовані та проведено «Кольоровий тиждень» у початковій школі  (Биркович В.Ю., Соломко Н.І., Росол О.П., Росол Л.М.).

Проведено перший етап Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін. У ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад учні школи участь не брали, згідно наказу відділу освіти Воловецької РДА №134-ОД від 06.11.2020р. «Про відміну у 2020-2021 н.р. олімпіад і конкурсів у закладах загальної середньої освіти району»

Згідно плану внутрішкільного контролю проведено моніторинг знань учнів 5 класу з таких предметів: українська мова та математика. Учні показали наступні результати:

К-сть учнів

у класі

К-сть учнів,

які виконув

зріз

Результати моніторингу

Оцінки за ІІ семестр

Вис.

Дост.

Середн.

Початк.

мова

Успішність за І семестр 2020-2021 н.р.

К-сть учнів

на кінець семестру

Початковий

Середній

Достатній

Високий

Атестовано 93 учні

4 учні (6.8%)

33 учні (56.1%)

28 учнів

(47.6%)

16 учнів (27.2%)

Якість знань по школі становить 74.4%

У зв’язку із зміною структури навчального року та із продовженням осінніх канікул, через протиепідеміологічні заходи Воловецької РДА, І семестр продовжено до 31 грудня 2020 року.

Навчальні плани та програми за І семестр виконано повністю. Заміни уроків вчителів, відсутніх з поважних причин, здійснювались своєчасно.

Кількість письмових та усних контрольних робіт відповідає вимогам наказу МОН України «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів» та методичним рекомендаціям МОН України щодо вивчення навчальних предметів. Вчителями-предметниками своєчасно перевіряються робочі та контрольні зошити, виставляються бали за ведення зошитів на сторінки класних журналів. Матеріали з усіх предметів вивчаються послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему, відповідає календарному плануванню.

Виховна робота школи в першому семестрі проводилася за всіма напрямками згідно затвердженого плану. Вона була націлена на створення сприятливих умов для всебічного розвитку учнів, засвоєнню морально-етичних норм, любов до рідної землі. Основна увага приділялася національно-патріотичному вихованню. Протягом семестру проведені загальношкільні стята та заходи, тематичні лінійки, засідання учнівського самоврядування з дотриманням карантинних обмежень

За період з вересеня 2020р. по грудень 2021 р. проведено ряд виховних заходів:

Свято «День знань» (Ісевич Ю.І.), уроки «Чим може пишатися українець» та «Моя країна-Україна» (класні керівники),  тематична лінійка «Ми за мир у всьому світі»(Ісевич Ю.І.), свято «Учитель спокою не знає, учитель завжди у тривозі» (Грига М.Й.), доброчинна акція «Допомога людям похилого віку»,  урок-памяті «Вічна пам'ять замореним голодом»(Ісевич Ю.І.), свято «Козацькому роду нема переводу» (Матківська В.М.) до дня українського козацтва, урок гідності «Хто вмирає в боротьбі, в серцях живе повіки (Понзель Н.П.), урок толерантності «Толерантність врятує світ»(Ісевич Ю.І.), уроки доброти до Всеукраїнськогоу урок доброти 2020 "Гуманне ставлення до тварин" (класні керівники 1-9 класів).

У грудні було зроблено виставку до конкурсу «Новорічно-різдвяна композиція» та «Український сувенір» участь у якій взяли всі класні колективи школи.