"Нумо, хлопці !" в школі

6 груд. 2013
"Нумо, хлопці !" в школі

6 грудня –це свято чоловіків, юнаків , які відслужили , служать, і для тих, хто про це тільки мріє. Дівчата нашої школи щиросердечно привітали  хлопців зі святом, побажали їм незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надій ного родинного тилу, богатирського здоров'я і здійснення усіх ваших мрій і побажань.

А що ж таке армія?

Армія - це перш за все команда.Це вміння працювати в колективі. У разі  необхідності поступитися власними інтересами заради блага всієї команди.. Підставити ближньому своє плече. Сьогодні ми й перевірили , як наші хлопці вміють працювати в команді. В нашій школі відбулася конкурсна програма « Нумо , хлопці»,в якій взяли участь дві команди  «Дракони» і «Азот». Перемогли сильніші - команда « Азот» ( Урдинець Тарас , Ісевич Дмитро , Соломко Юрій , Кедік  Олег, Халус  Микола ,  Грінчак Віталій ).