Засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників.

16 груд. 2013
Година Доброти в 7 класі.

На відкриту виховну годину у 7 клас завітали адміністрація школи, класні керівники ,педагог- організатор та практичний психолог. Тема заняття «Добро починається з тебе». Тема актуальна, важлива, необхідна.

Класний керівник 7 класу Марія Йосипівна Грига зуміла створити приємну  та доброзичливу атмосферу, налаштувала своїх вихованців на щиру розмову та відкритий діалог на тему. До заняття створила презентацію, підібрала цікавий віршований та пісенний матеріал, інтерактивні вправи та ігри,використала перлини усної народної творчості: загадки, прислів’я та приказки, легенди.

Протягом заняття учні створили «Галявину доброти» , «Асоціативний кущ» та «Планету Добра»,здійснили заочну подорож по Україні, інсценізували різні ситуації, торкнулися теми дружби, самотності та милосердя, ознайомилися із висловлюванням відомих людей та заповідями Матері Терези.

Всі учні були активними і  порадували присутніх  домашніми заготовками. Антоніна Понзель зачитала свій твір- роздум «Якби я була добрим ангелом світу», Оля Фулитка заспівала пісню, Іван Круцькович  та Марійка Кіліхевич потішили гостей гумористичними хвилинками а Тетянка Дурневич та Тарас Урдинець - літературними композиціями

.

Марія Йосипівна переконана,  що головний вихователь дитини - життя,основний вихователь - родина, а справа класного керівника - перше з другим пов’язати і додати щось від себе. Що і старалася цією виховною годиною  всім колегам  продемонструвати.