Тиждень безпеки дорожнього руху

21 трав. 2021
Тиждень безпеки дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 17 по 21 травня в Біласовицькій гімназії  пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, профілактиці екстремального хобі-зачепінгу.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану.  Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода», а у шкільній бібліотеці з тематичною полицею «Правила дорожнього руху – твої правила».

Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

План проведення

Тижня безпеки дорожнього руху

в  Біласовицькій гімназії

Захід

Відповідальна особа

Понеділок (17.05.21)

1.Відкриття Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Коли вирушаєш у путь – завжди обережним будь!». Загальношкільна лінійка. Оголошення плану роботи.

2.Бесіда з елементами вікторини «Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай»

Педагог-організатор

Ісевич Ю.І.

Вівторок (18.05.21)

1.Тематичні бесіди, години спілкування «Жити цікаво та безпечно»

Класні керівники 4-9 класів

2.Робота учнів учнівського самоврядування – створення буклетів «Молоде покоління – за безпеку дорожнього руху»

Педагог-організатор

Ісевич Ю.І.

Середа 193.05.21)

1. Показ мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 2-5 кл.)

2.Уроки з основ здоров’я на тему: «Безпека на дорозі – безпека життя»

Учнівське самоврядування Учитель основ здоров’я – Губинець С.В.

Четвер (20.05.21)

1. Конкурс тематичних малюнків на тему «Знай дорослий, знай дитя: Безпека руху – це життя» (1-9 кл.)

Учитель образотворчого мистецтва –Губинець С.Є.

2.Конкурс віршів та загадок про дорожній рух

3. Бесіда «Правила їзди на велосипеді. Безпека. Обережність»

Бібліотекар – Самусь М.Ю.

П’ятниця (21.05.21)

Урок «Будь помітним на дорозі.Правила дорожні знай і здоров'я зберігай» ( 9 клас)

Класний керівник Грига М.Й.