Тиждень біології і хімії

16 груд. 2013
Тиждень біології і хімії

З 03.12 по 11.12.2013р. в Біласовицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшов тиждень біології та хімії, метою якого було: узагальнити і розширити знання учнів з хімії та біології, розкрити їх значення в житті людини та довести необхідність вивчення дисциплін; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички з біології та хімії; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до власного здоров’я; розвивати творче мислення, пам’ять, мову, вміння логічно міркувати та робити висновки.

На протязі тижня були проведені науково-практичні конференції, заочні екскурсії, КВК, відеоперегляд наукових фільмів, конкурс малюнків, виставка науково-популярної літератури, інтерактивні ігри, екологічні презентації, які дали можливість учням проявити свої здібності та знання.

План проведення предметного тижня з біологїі та хімії

(03.12.2013р.) День перший «Інформаційний»

Девіз дня: Пізнання починається із здивувань. (Арістотель)

(04.12.2013р.) День другий«Творчий»

Девіз дня: Основа знань - старанність і труд (народна мудрість)

(05.12.2013р.) День третій «Туристичний»

Девіз дня:«Головний секрет життя ось який: одна людина – нуль, разом тільки – люди». (Д.І. Мендєлєєв)

(06.12.2013р.) День четвертий «Ігровий»

Девіз дня: Гра це та "чарівна паличка", яка навіть нудне знання вмить перетворює на цікаве і захоплююче.

(09.12.2013р.) День п’ятий«Пошуковий»

Девіз дня: Важлива не кількість знань, а якість їх. Можна знати дуже багато чого, не знаючи найпотрібнішого. (Лев Толстой)

(10.12.2013р.) День шостий «Інтелектуальний»

Девіз дня: Знання складаються із дрібних крихт щоденного досвіду. (Д.Писарєв)