День захисника і захисниць України

13 жовт. 2021
День захисника і захисниць України

Згідно з указом Президента України з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а направду всенародним, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і  волонтери, дорослі і  діти – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу на Сході України.

Так, у  Біласовицькій   гімназії відбулися заходи з нагоди Дня захисника та захисниць  України . 12 жовтня класні керівники 1-9  класів провели години спілкування  та бесіди на тему «В єдності наша сила», « Мужність наших предків» ,  під час яких познайомили учнів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва. Учні 7- 9 класів переглянули  відео  присвячене Дню захисника та захисниць України.Після перегляду   відбулося активне обговорення, під час якого байдужих не виявилося, адже мужність, звитяга, розум та  сила наших прадідів і сучасних воїнів-захисників , червоними нитками прописана на сторінках літопису української історії. Між учнями 6-7 класів було проведено інтерактивну гру « Де логіка?»

14 жовтня має бути святим днем не лише для православних християн, але й для всіх свідомих громадян: ми не повинні бути байдужими до минулого рідного краю. У цей складний для України час потрібно знаходити те, що єднає нас – різних, проте рівних громадян вільної держави. Радісно, що українська молодь ревно береже історичну пам'ять нашого народу і популяризує його традиції.