Всесвітній день доброти

13 лист. 2021
Всесвітній день доброти

Не залежить ДОБРОТА від зросту,
Не залежить ДОБРОТА від віку.
ДОБРОТА з роками не старіє,
ДОБРОТА, як сонце, гріє.

Сьогодні, 13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.

Відзначати це свято вперше запропонували учасники волонтерського руху “За доброту”, що виник в Японії у 1997 році.

Це свято молоде і трохи незвичне для нас. Безумовно, бути добрим треба щодня і щохвилини, але цього дня людська доброта має просто захопити увесь світ, перетворившись на справжню “епідемією позитиву”. Саме з таким словами звернулась  класний керівник, Матківська Валентина Миронівна до учнів  гімназії , під час свята     «Добро починається з тебе» , яке підготували учні 7 класу.

Семикласники закликали учнів робити  добрі справи  цілими компаніями, разом із друзями, батьками. Так навіть цікавіше! Наприклад – посміхнутися прохожому, обійняти  батьків або друга, зробити  комплімент однокласнику, знайомому, або подарувати  квіти сусідці, зателефонувати  друзям і сказати їм, які вони чудові, перевести  бабусю через дорогу, але тільки ту, якої точно треба на іншу сторону проїзної частини, змайструвати  і повісити на вулиці годівницю для птахів, нагодувати  бездомне кошеня чи цуценя…

І цей список можна продовжувати довго. Адже з кожним таким, простим вчинком комусь краще, а значить – і більше доброти у світі. І важливо пам’ятати, що такими справами – проявами чуйності, симпатії, щедрості, дружелюбності, любові, благородства – ми вчимо робити добро і наших дітей.

Добро – це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!