Тиждень безпеки дорожнього руху " Безпека на дорогах в умовах воєнного стану"

14 лист. 2022
Тиждень безпеки дорожнього руху " Безпека на дорогах в умовах воєнного стану"

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. З 14 по 20 листопада в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті. У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи:

- бесіда з елементами гри «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай!»

- перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі»

- вікторина «Я - учасник дорожнього руху»

- гра «Дорожні знаки-наші друзі»

- класні години « Увага на дорозі – життя у безпеці»

Метою проведених заходів є розширення знань дітей про безпечну поведінку на дорогах, розвиток вмінь і навичок свідомо дотримуватися Правил дорожнього руху, виховання поваги до встановлених правил і бажання їх знати та виконувати. Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху. 18.11.2022 в школі пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому», мета якого спрямована на пропаганду безпеки дорожнього руху та виховання дорожньої культури серед населення.