День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2023
День пам’яті Героїв Небесної Сотні

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «Небесна сотня  у наших серцях», «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 1-4 класів); години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні» (для учнів 5-6 класів); «Зима, що нас змінила» (для учнів 7-8 класів), година пам’яті  «Вони завжди у наших серцях» (для учнів 9  класів). Педагогом -організатором було проведено патріотичне віче " З майданом в серці крізь життя".