День Святого Валентина

14 лют. 2023
День Святого Валентина

День святого Валентина – особливе свято, повне романтики та позитивних емоцій. Задовго до цього свята хмельничани замислюються над тим, що подарувати коханій людині цього дня. Цукерки, квіти, валентинки?.. Але як ще можна порадувати близьку людину, порадувати оригінально?!

До Дня Святого Валентина, 14 лютого, в нашій школі відбулася конкурсна програма, під назвою “Ідеальна пара”. За перепемогу в конкурсі боролися 5 чудових пар.

Святкова програма включала в себе різноманітні конкурси та вікторини, а також яскраві художні номери. Запеклою боротьбою наше свято, ніяк не назвеш, адже навколо панувала весела та товариська атмосфера. Конурсанти гідно проявили себе, продемонструвавши свою винахідливість, артистичність та креативність. В результаті звання “Ідеальна пара” здобули конкурсанти –  учні 9 класу Малярчинець  Іван та  Сусла Богдана, з чим ми їх щиро вітаємо!