Міжнародний день дитячої книги.

2 квіт. 2023
Міжнародний день дитячої книги.

На початку квітня діти і дорослі всього світу святкують день народження дитячої книги.З моменту появи на світ людина починає вчитися. Вона вчиться ходити, говорити, пізнає навколишній світ.

Книга! Вона поруч із самого народження. Перші казки, вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка.

Книга - це мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас усе життя. Світ змінюється на краще, коли ми читаємо.

Учні 4 класу взяли участь в круглому столі " Книга в моєму житті", де розповіли один одному про свої улюблені дитячі твори , якими захоплюються.Класний керівник - Биркович В.Ю. ознайомила  учнів з історією свята, найкращими творами української дитячої літератури. Всі були приємно задоволені проведеним заходом.