День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

26 квіт. 2023
День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

26 квітня в Україні традиційно вшановують  День пам'яті жертв  Чорнобильської катастрофи .  З метою виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, були проведені тематичні заходи:

Година-пам'яті "Чорнобиль не має минулого часу" під час якої учні пригадали ті трагічні події, які відбулися у квітні 1986 року на Чорнобильській АЕС,

вшанували тих, хто не шкодуючи свого здоров’я та життя  закрили  собою світ від радіаційної хвилі, переглянули відео зняті в період

ліквідації катастрофи та сучасний вигляд Чорнобиля.

Учні 5 – 6 класів переглянули відео – презентацію «Ті, що ввійшли в полум’я»  про пожежних, які першими

вийшли на лінію вогню і отримали смертельну дозу радіації.Хвилиною мовчання учні вшанували всіх тих, хто віддав свлї життя приборкуючи радіаційну хвилю.