Біласовицький ЗЗСО I-II ступенів

Засідання творчої групи вчителів нашої школи

10.12.2014
Засідання творчої групи вчителів нашої школи

Вчителі  творчої групи школи відвідали урок української мови у 9 класі. Майстер-клас показала вчитель першої категорії Понзель Наталія Петрівна на тему «Складносурядне речення з підрядними означальними та з’ясувальними частинами».

Впровадження інноваційних технологій у навчальний процес уроку сприяв творчому пошуку оригінальних, нестандартних видів робіт, активізував роботу учнів у досягненні мети уроку.

Творчий, енергійний майстер своєї справи змогла дослідити з учнями проблему самопізнання, спираючись на філософські ідеї Григорія Сковороди: «Збери всередині себе свої думки і в собі самому шукай справжніх благ».

Теоретичний брейн-ринг, бліц-опитування, гра «Хто швидше», «Мозковий штурм», мовознавче дослідження, творчі конструювання, текстоцентрична технологія, робота в парах спонукали учнів самовдосконалюватись, активно працювати, творчо мислити.